KONST / Litografier / Färglitografi 14597195
nr 1459 7195
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Signerad, numrerad ea, daterad 1995. Färglitografi. Bladets mått: 25x25cm, yttermått inklusive ram: 33x33cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:32:54
300 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson